Alfasekt Plus oprysk na biedronki, pluskwy, krocionogi AsPlant 100ml

37,90 zł/szt 37.90 PLN
ilość
0 (Ilość ocen: 0)

Alfasekt Plus Stop owadom domowym zawiera synergetyk 100 ml

Alfasekt Plus Stop Owadom Domowym to koncentrat owadobójczy o działaniu kontaktowym i żołądkowym. Przeznaczony jest do zwalczania owadów latających i biegających takich jak krocionogi, mrówki, pluskwy, biedronki azjatyckie czy pchły.

Oprócz podstawowego składnika – 50 g/litr alfa-cypermetryny zawiera dodatkowo 50 g/litr butotlenku piperonylu, współdziałającego synergistycznie z alfa-cypermetryną i zapewniającego wzrost skuteczności preparatu w zwalczaniu plagowych ilości owadów.

Produkt można stosować w pomieszczeniach mieszkalnych i biurowych. Dodatkowo można wykonać oprysk wokół domu i oprysk elewacji. Zabezpieczy to pomieszczenia mieszkalne przed dostawaniem się owadów biegających takich jak karaluchy lub krocionogi.

Substancja aktywna:  alfa-cypermetryna 50 g/litr, butotlenek piperonylu 50 g/litr

Opakowanie: butelka 100 ml

Na jakie owady działa Alfasekt Plus?

To środek biobójczy o szerokim spektrum działania. Zabija owady takie jak:

  • krocionogi
  • biedronki azjatyckie
  • komary
  • muchy
  • pluskwy
  • prusaki
  • mrówki
  • pchły
  • rybiki

Miejsce stosowania Alfasekt Plus:

Produkt może być stosowany w pomieszczeniach mieszkalnych, użyteczności publicznej, biurowych, fabrycznych, magazynowych, inwentarskich a także w szpitalach (z wyjątkiem sal chorych), przedszkolach i innych, przy ścisłym przestrzeganiu środków ostrożności. Można stosować również na tarasach, wokół domu i na elewacji w celu zabezpieczenia pomieszczeń przed wchodzeniem owadów!

Opis działania:

Środek o działaniu kontaktowym i żołądkowym czyli wnika do organizmu owadów  przez powierzchnię ciała oraz  zwalcza owady drogą pokarmową. Preparat działa przez okres kilku tygodni, w zależności od jakości wykonanego zabiegu, rodzaju opryskiwanej powierzchni, temperatury, wilgotności, zapylenia itp. Skuteczny i długotrwały w działaniu, bezwonny, nie zostawia śladów na opryskanych powierzchniach. Wykazuje się niską toksycznością.

Sposób stosowania:

Zalecane stężenie cieczy użytkowej: 1% (100 ml środka na 10 l wody).

Jeden litr płynu roboczego wystarcza na opryskanie ok. 20 m2 powierzchni.

Opakowanie 100 ml wystarcza na sporządzenie 10 litrów oprysku!

Jednym litrem można opryskać 20 m2 powierzchni!

Zabieg należy powtórzyć po 14 dniach.

 

Jest to środek biobójczy, a więc należy zachować wszelkie zasady bezpieczeństwa. Z produktu należy korzystać zgodnie z instrukcją zawartą na opakowaniu lub w ulotce dołączonej do opakowania. Nie można używać pustego opakowania po preparacie do innych celów.

Opinie o produkcie (0)

Nie dodano jeszcze żadnych opinii. Dodaj opinię, aby ułatwić zakupy innym klientom.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl