Producenci
Przydatne akcesoria do grillowania marki Broil King
Przydatne akcesoria do grillowania marki Broil King

Często zastanawiamy się jakie akcesoria dokupić, aby lepiej Nam się grillowało, szukasz odpowiedzi? My jej udzielimy :)

Akcesoria na grilla gazowego Broil King mogą być naprawdę bardzo różnorodne i spełniać różne funkcje. Przydatne są podczas przygotowywania produktów jeszcze przed wrzuceniem ich na ruszt, okazują się niezbędne w czasie samego grillowania.

Akcesoria do grilla gazowego Broil King najlepiej aby były wykonane z odpornych na temperaturę materiałów, które nie stopią się pod wpływem ciepła. Najlepsze będą te wykonane ze stali szlachetnej, która jest nie tylko odporna na działanie wysokiej temperatury, ale również odporna na uszkodzenia mechaniczne.

Marka Broil King ma szeroki zakres akcesorii do grillowania, my przedstawimy niektóre z nich, które ułatwią i urozmaicą nam grillowanie:

Szczypce – bardzo przydatne akcesoria do grilla. Umożliwiają chwytanie i obracanie grillowanych potraw. Modele różnią się długością rączki i szerokością łopatek. Przydadzą się do obracania mięsa, ryb, kiełbasek, warzyw i owoców. Wszystkie modele szczypcy marki Broil King posiadają mechanizm blokujący oraz uchwyt do zawieszenia.

Polecamy szczypce z serii Imperial Broil King #64012 – połączenie jakości wykonania z funkcjonalnością. Solidne długie szczypce do obracania potraw wykonane są ze stali szlachetnej.

Łopatki - przydają się przy podnoszeniu grillowanych potraw. Okazują się także pomocne w obracaniu delikatnych, mniej zwartych produktów na drugą stronę, np. burgerów czy miękkich warzyw.

Polecamy łopatkę z serii Imperial Broil King #64011 – solida i szeroka łopatka wykonana ze stali szlachetnej posiada wbudowany otwieracz do butelek oraz prostokątny wieszak.

Szczotka do czyszczenia – jeśli chcemy zachować grill w dobrym stanie, pamiętajmy aby czyścić ruszt z tłuszczu regularnie. Warto więc zaopatrzyć się w dobrą szczotkę do czyszczenia najlepiej z twardym włosiem, która precyzyjnie doczyści najtrudniej dostępne miejsca.

Polecamy szeroką szczotkę do czyszczenia Broil King #65641 – z włosiem ze stali szlachetnej, szeroki rozmiar szczotki pozwala w kilku ruchach wyczyścić cały ruszt.

Termometr do mięsa – Dzięki dokładnemu termometrowi możemy m.in. sprawdzać poziom wypieczenia steku. Występują klasyczne termometry, jak i wersje elektroniczne. Bez termometru ciężko jest na świeżym powietrzu stwierdzić, czy mięso jest już gotowe.Z termometrem unikniemy problemów z niedopieczonymi lub za bardzo wysmażonymi daniami.

Polecamy termometr z dwiema sondami Broil King #61935 – wyposażony w dwie sondy ze stali szlachetnej, dzięki temu odczytujesz jednocześnie dwie temperatury. Posiada minutnik oraz ustawienie temperatury docelowej dla różnych rodzajów mięs.

Rękawice do grilla – wykonane z materiałów odpornych na wysokie temperatury. umożliwia to pewne chwytanie gorącego rusztu lub nagrzanego naczynia. Produkt jest trwały i odporny na temperaturę. By mieć ją zawsze pod ręką, warto zawiesić ją na pętli tuż przy grillu.

Polecamy uniwersalne rękawice skórzane Broil King #60528 – im częściej ich używasz, tym lepiej dopasowują się dłoni.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl