nożyce akumulatorowe hsa 56, ak 10 + al 101 STIHL 45 cm

Lekkie nożyce akumulatorowe o znakomitej wydajności cięcia przy przycinaniu krzewów i żywopłotów wokół domu i ogrodu. Łatwe w obsłudze. Ciche podczas pracy. Nie ma potrzeby stosowania ochronników słuchu. Obustronnie tnące ostrza. Innowacyjna geometria ostrza w kształcie kropli dla cięcia większej ilości gałęzi. Seryjnie wyposażone w akumulator AK 10 i ładowarkę AL 101.

 

Wyposażenie seryjne: 

 

Akumulator AK 10
Kompaktowy akumulator litowo-jonowy dla urządzeń akumulatorowych serii COMPACT o pojemności 59 Wh. Czas pracy zależy od rodzaju urządzenia. Ze wskaźnikiem naładowania (LED). Kompatybilny z ładowarkami AL 101, AL 100, AL 300 i AL 500.

 

Cicha praca
Urządzenia akumulatorowe STIHL serii COMPACT są tak ciche, że nie ma potrzeby stosowania ochronników słuchu.

 

Ładowarka AL 101
Ładowarka STIHL dla systemu akumulatorowego COMPACT. Posiada wyświetlacz stanu naładowani akumulatora (LED) i mocowanie zwiniętego kabla za pomocą taśmy na rzepy . Ładowarka może zostać zamocowana na ścianie.

 

Innowacyjny system cięcia
Kształt kropli umożliwia trzymanie gałęzi podczas cięcia przy ostrzu nożyc. Wzrasta wyraźnie wydajność cięcia.

 

Pozycje akumulatora
Akumulator może znajdować się w dwóch pozycjach. W pierwszej pozycji (nieroboczej) akumulator jest mocno zamocowany, ale nie jest podłączony elektrycznie do urządzenia, natomiast w drugiej pozycji jest już gotowy do pracy.

 

Uchwyt z przełącznikiem
Uchwyt z przełącznikiem do włączania i wyłączania oraz blokadą dźwigni, absorbuje część drgań i jest wyjątkowo komfortowy podczas pracy.

 

Osłona listwy tnącej
Znajdująca się w seryjnym wyposażeniu osłona listwy tnącej ułatwia cięcie blisko podłoża lub wzdłuż murów i dodatkowo chroni listwę tnącą.

 

Dwustronna listwa tnąca
Akumulatorowe nożyce do żywopłotów STIHL z dwustronną listwą tnącą wykonują perfekcyjne cięcia zarówno w pozycji pionowej jak i poziomej. Dzięki wykorzystaniu obu stron listwy tnącej uzyskać można optymalny efekt cięcia także w narożnikach.

 

System włączników
Poprzez jednoczesne naciśnięcie obydwu przełączników na uchwycie kabłąkowym i uchwycie tylnym następuje łatwe uruchomienie urządzenia. Naciśnięcie tylnej dźwigni umożliwia bezstopniową regulację prędkości listwy tnącej. Szczególnie praktyczną zaletą przełącznika oburęcznego jest możliwość obsługi zarówno przez osoby prawo- jak i leworęczne.

 

Zawiesie
To praktyczne rozwiązanie umożliwia wygodne przechowywanie akumulatorowych nożyc do żywopłotów.

 

 

Zgodnie z polityką firmy Stihl odbiór maszyn jest możliwy tylko osobiście w siedzibie firmy.

 

 

Kod produktu: HSA 56 AL101 AP10
1 039,00 zł/szt. 1039.00 PLN
ilość

Dane techniczne

Marka STIHL
Model HSA 56
Akumulator litowo-jonowy COMPACT
Napięcie znamionowe V 36
Długość cięcia cm 45
Długość całkowita cm 94
Ciężar 2,9 kg
Ilość skoków 1/min 2.800
Poziom mocy akustycznej dB(A) 91
Poziom ciśnienia akustycznego dB(A) 80
Czas pracy z AK 10 min do 40
Czas pracy z AK 20 min do 80
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
CA Raty
Sklep internetowy Shoper.pl