kosa akumulatorowa fsa 56 + ak 10, al 101 STIHL

Perfekcyjnie wyważona kosa FSA 56 z bezstopniowo regulowanym uchwytem dostosowuje się do Państwa trybu pracy. Dzięki temu i dużej wydajności koszenia mają Państwo kontrolę nawet nad trudniej dostępnymi zakątkami w ogrodzie. Łatwa wymiana głowicy żyłkowej, regulacja długości wysięgnika przez naciśnięcie przycisku, szybki montaż opcjonalnego pałąka dystansowego, łatwa obsługa akumulatora. Dzięki kosie akumulatorowej STIHL praca w ogrodzie przebiega bardzo sprawnie. Nie wymaga stosowania ochronników słuchu. Seryjnie wyposażona w akumulator AK 10 i ładowarkę AL 101.

 

Wyposażenie seryjne: 

  Akumulator AK 10
Kompaktowy akumulator litowo-jonowy dla urządzeń akumulatorowych serii COMPACT o pojemności 59 Wh. Czas pracy zależy od rodzaju urządzenia. Ze wskaźnikiem naładowania (LED). Kompatybilny z ładowarkami AL 101, AL 100, AL 300 i AL 500.

 

Ładowarka AL 101
Ładowarka STIHL dla systemu akumulatorowego COMPACT. Posiada wyświetlacz stanu naładowani akumulatora (LED) i mocowanie zwiniętego kabla za pomocą taśmy na rzepy . Ładowarka może zostać zamocowana na ścianie.

 

Uchwyt z przełącznikem
Uchwyt z przełącznikiem do włączania i wyłączania oraz blokadą dźwigni, absorbuje część drgań i jest wyjątkowo komfortowy podczas pracy.

 

Uchwyt obwiedniowy
Uchwyt obwiedniowy można regulować bez użycia narzędzi poprzez śrubę dociskową. Idealny do prac w przewężeniach, przy pracach wykończeniowych.

 

Cicha praca
Urządzenia akumulatorowe STIHL serii COMPACT są tak ciche, że nie ma potrzeby stosowania ochronników słuchu.

 

Regulowany uchwyt
Doskonale wyważoną kosę FSA 56 można komfortowo regulować dopasowując ją do różnych sposobów chwytu i różnej długości w zależności od wykonywanej pracy.

 

Pozycje akumulatora
Akumulator może znajdować się w dwóch pozycjach. W pierwszej pozycji (nieroboczej) akumulator jest mocno zamocowany, ale nie jest podłączony elektrycznie do urządzenia, natomiast w drugiej pozycji jest już gotowy do pracy.

Wyposażenie seryjne:

 

Zderzak dystansowy
Chroni głowicę tnącą przed uszkodzeniami oraz rośliny podczas pracy z żyłką tnącą (zdjęcie zbliżone do rzeczywistego)

 

Zgodnie z polityką firmy Stihl odbiór maszyn jest możliwy tylko osobiście w siedzibie firmy.

 

 

Kod produktu: FSA 56 AL101 AL10
999,00 zł/szt. 999.00 PLN
ilość

Dane techniczne

Marka STIHL
Model FSA 56
Akumulator litowo-jonowy COMPACT
Napięcie znamionowe V 36
Ciężar 2,5 kg
Narzędzie tnące AutoCut 2-2
Średnica cięcia mm 280
Długość całkowita bez narzędzia tnącego cm 147
Czas pracy z AK 10 min do 20
Czas pracy z AK 20 min do 40
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
CA Raty
Sklep internetowy Shoper.pl