Roundup Hobby Szybko Działający 6 h Chwasty 3 L

0 (Ilość ocen: 0)

Roundup Hobby 3 L Szybko Działa 6 h

Preparat jest środkiem chwastobójczym w formie płynu gotowego do użycia. Powinien być stosowany nalistnie. Przeznaczony do zwalczania perzu właściwego oraz innych uciążliwych chwastów na terenach ogrodów działkowych jak i ogródków przydomowych.

Można go stosować do niszczenia wszelkiej roślinności przy fundamentach, murkach, wzdłuż płotów, na chodnikach czy wokół domu.

Jest nieselektywny, co znaczy, iż niszczy bądź uszkadza wszystkie rośliny. Należy stosować go punktowo. W trakcie oprysku zabezpieczyć wrażliwe rośliny przed uszkodzeniami.

Działanie:

Po spryskaniu preparatem zielonych części rośliny przemieszcza się on w całej roślinie, w jej częściach podziemnych i naziemnych. Jego działanie polega na wstrzymaniu procesów życiowych roślin jednorocznych jak i wieloletnich, w tym traw. Aby preparat zadziałał płyn musi zetknąć się z zielonymi częściami rośliny (liście, łodyga, kłącze)..

Zastosowanie:

Zwalcza on skutecznie większość chwastów. Oprysk można stosować w każdym okresie. Wystarczy gdy roślina wypuści kilka liści. Preparat należy stosować przynajmniej 3 godziny przed spodziewanym deszczem. Pierwsze efekty zastosowania powinny być widoczne po okresie od 7 do 14 dni.

-
60,79 zł/szt. 60.79 PLN
ilość

Opinie o produkcie (0)

Nie dodano jeszcze żadnych opinii. Dodaj opinię, aby ułatwić zakupy innym klientom.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl