Roundup FLEX 480 1 L na Chwasty Perz Glifosat

Roundup Flex 480 1 L

Roundup Flex Ogród - herbicyd totalny

Środek chwastobójczy zwalczający wszystkie rodzaje chwastów.

Środek w formie koncentratu do sporządzania roztworu wodnego, stosowanym nalistnie, przeznaczonym do zwalczania perzu oraz innych chwastów jednoliściennych i dwuliściennych (rocznych i wieloletnich) wiosną na polach przed siewem lub sadzeniem roślin uprawnych, wiosną po siewie, a przed wschodami kukurydzy i cebuli, przed zbiorem pszenicy ozimej i rzepaku ozimego, na ścierniskach, w uprawie jabłoni, czarnej porzeczki, na użytkach zielonych (łąkach), w leśnych szkółkach sosny, a także do likwidacji ugorów i odłogów, przygotowania gleby pod szkółki i uprawy leśne oraz do desykacji pszenicy ozimej i rzepaku ozimego.

Zalety produktu:

  • Wyższa koncentracja 480 g/l glifosatu
  • Minimalny okres od zabiegu po deszczu 1 godzina
  • Skuteczny również w zmiennych warunkach pogodowych
  • Możliwość uprawy od 24 godzin po zabiegu, chwasty jednoroczne
  • Możliwość uprawy od 5 dni po zabiegu, chwasty wieloletnie

Działanie na chwasty:

Roundup Flex Ogród jest herbicydem dolistnym o działaniu systemicznym. Pobierany jest poprzez zielone części roślin (liście, zielone pędy i niezdrewniałą korę), a następnie przemieszcza się w całej roślinie i dociera do jej części podziemnych (korzenie, rozłogi itp.) powodując zahamowanie wzrostu i rozwoju w ciągu 1 doby a następnie ich zamieranie.

Pierwsze objawy działania środka (żółknięcie i więdnięcie) widoczne są po upływie 7-10 dni od zabiegu. Całkowite zamieranie roślin następuje po około 3 tygodniach. Wysoka temperatura i wilgotność powietrza oraz silne nasłonecznienie przyspieszają działanie środka.

-
64,29 zł/szt. 64.29 PLN
ilość
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
CA Raty
Sklep internetowy Shoper.pl