Pułapka kominowa feromonowa na ćmę bukszpanową

69,00 zł/szt 69.00 PLN

Brak towaru

ilość
0 (Ilość ocen: 0)
-

Pułapka kominowa na ćme bukszpanową:

Pułapka lejkowa (kominowa) wielokrotnego użytku, z feromonem na ćmę bukszpanową (Cydalima Perspectalis). Szkodnik ten atakuje również inne rośliny zimozielone, tj. ostrokrzewy, irgi, laurowiśnie. Pułapka jest uniwersalna oraz wielokrotnego użytku przez uzupełnianie jej nowymi lub innymi feromonami.

Pułapka kominowa/lejkowa przeznaczona jest do wabienia i odławiania szkodników. Do monitorowania i wyłapywania należy stosować 1 pułapkę na obszar 20 m2 lub co 5 metrów przy nasadzeniu liniowym.

Dyspenser feromonowy emituje zapach wabiący samce ćmy bukszpanowej, należy go wymieniać na nowy co 4-6 tygodni. Zaleca się stosowanie pułapek począwszy od marca/kwietnia aż do jesieni.

Zestaw zawiera:

  • pułapkę lejkową
  • dyspenser feromonowy do ćmy bukszpanowej

Zestaw różni się zawieszeniem (sznureczek lub drucik) w zależności od dostawy producenta

 

Uwaga! Pułapka służy do monitorowania i sama w sobie nie jest produktem biobójczym. Jeśli zaczną pojawiać się w niej motyle ciem, należy wykonać na roślinach oprysk likwidujący żarłoczne gąsienice ćmy bukszpanowej.

 

Środki ostrożności

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem należy zapoznać się z informacjami zamieszczonymi w etykiecie oraz z informacjami dotyczącymi produktu. Środki ochrony roślin mogą nabyć osoby pełnoletnie i posiadające kwalifikacje określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U.z 2019 poz.1900). Dokonując transakcji kupujący potwierdza, że spełnia powyższe kryteria.

Opinie o produkcie (0)

Nie dodano jeszcze żadnych opinii. Dodaj opinię, aby ułatwić zakupy innym klientom.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl