Podkrzesywarka HTA 86

2 999,00 zł/szt 2999.00 PLN
ilość
0 (Ilość ocen: 0)

HTA 86 - AP-SYSTEM
PODKRZESYWARKA
OPTYMALNY ZASIĘG WYSIĘGNIKA TELESKOPOWEGO

Dane techniczne Wartość
Długość prowadnicy cm 30
Długość całkowita cm 1) 270-390
Prowadnica dł. (standard) cm 30
Ciężar kg 2) 4,6
Napięcie znamionowe V 36
Poziom ciśnienia akustycznego dB(A) 3) 77
Poziom mocy akustycznej dB(A) 3) 93
Akumulator litowo-jonowy / System AP
Czas pracy z AR 1000 min 4) do 125
Czas pracy z AR 2000 min 4) do 175
Czas pracy z AR 2000 L min 4) do 210
Czas pracy z AR 3000 min 4) do 230
Poziom wibracji / prawa m/s² 0,5
Poziom wibracji / lewa m/s² 0,7
Wartość drgań - prawa strona m/s² 5) 1
Wartość drgań - strona lewa m/s² 5) 1

Mocna akumulatorowa podkrzesywarka HTA 86 umożliwia wygodą pielęgnację drzew średniej wysokości  dzięki przydatnej długości całkowitej 390 cm oraz cichej pracy urządzenia. Skonstruowana z myślą o profesjonalnym wykorzystaniu w arborystyce, sadownictwie i służbach komunalnych. Idealna do okrzesywania drzew, usuwania martwych gałęzi i uszkodzeń spowodowanych przez burzę oraz przycinania drzew owocowych. Wyjątkowo stabilny, profesjonalny wysięgnik teleskopowy o przekroju kwadratowym i z systemem szybkiej regulacji pozwala na precyzyjne nacinanie i cięcie. Długość całkowita regulowana w zakresie 270-390 cm.

 

Piła łańcuchowa ¼“ PM3 umożliwia proste i precyzyjne cięcie a lekka i kompaktowa głowica napędowa z mocnym hakiem do gałęzi, znacznie ułatwia usuwanie ściętych konarów z koron drzew.

Ergonomicznym uchwytem może kierować zarówno prawo- jak i leworęczna osoba, podobnie jak zintegrowaną samoregulującą się blokadą. Wysięgnik z zabezpieczeniem przed wyślizgnięciem się urządzenia z rąk umożliwia wydajną i stabilną pracę również podczas deszczu. Inne zalety:

 • Pokrywa wlewu oleju niewymagająca użycia narzędzi z przezroczystym wziernikiem do szybkiego napełniania olejem i kontroli jego stanu
 • Solidny hak do chwytania pojedynczych, ściętych gałęzi na wysokości nawet 5 metrów

TECHNOLOGIE I WYPOSAŻENIE

 • Solidny hak

  Stabilny hak do gałęzi pozwala usunąć luźne, ścięte gałęzie nawet z 5 metrowych drzew.

 • Silnik elektryczny STIHL (EC)

  Sterowany elektronicznie, bezszczotkowy silnik elektryczny (EC) STIHL charakteryzuje się wysoką wydajnością energetyczną i niemalże nie ulega mechanicznemu zużyciu. Dzięki dużej skuteczności wydajność akumulatora jest przetwarzana na imponującą wydajność roboczą. Elektroniczny sterownik nieustannie kontroluje pracę silnika, rozpoznaje zmiany obciążenia podczas pracy i zapewnia optymalny poziom obrotów.

 • Intuicyjny uchwyt roboczy

  Ergonomiczny uchwyt roboczy z samoregulującą się blokadą w połączeniu z dźwignią Ergo jest bardzo przyjazny dla użytkownika i umożliwia intuicyjne uruchamianie. Łatwy w użyciu dla osób prawo- i leworęcznych. 

 • Doskonałe wyważenie

  Środek ciężkości znajduje się w osi wysięgnika, dzięki czemu praca urządzeniem nie wymaga większego wysiłku.

 • Boczny napinacz łańcucha

  Boczny napinacz łańcucha umożliwiający wygodne napinanie łańcucha bez konieczności kontaktu dłoni z ostrą piłą łańcuchową i przyporą szponową.

 • Praktyczny korek oleju

  Specjalne, opatentowane zamknięcie umożliwiające szybkie, nieskomplikowane otwarcie i zamknięcie korka bez potrzeby użycia narzędzi

 • Wysięgnik z obrotowym zaciskiem regulacji

  Skuteczną pielęgnację drzew ułatwia praktyczny, kwadratowy w przekroju wysięgnik teleskopowy, który można regulować w zakresie 2,70 m do 3,90 m. Do regulacji długości nie trzeba używać narzędzi, można posłużyć się obrotowym zaciskiem 

 

Opinie o produkcie (0)

Nie dodano jeszcze żadnych opinii. Dodaj opinię, aby ułatwić zakupy innym klientom.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl