POLYSECT Mszyca Ćma Bukszpanowa 100 ml SUBSTRAL

0 (Ilość ocen: 0)

POLYSECT 005 SL Ćma Bukszpanowa Mszyca 100 ml

Środek owadobójczy w formie koncentratu rozpuszczalnego w wodzie o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczonym do zwalczania szkodników w uprawie polowej roślin oraz w uprawie roślin doniczkowych. Na roślinę działa powierzchniowo, wgłębnie i systemicznie. Środek przeznaczony do podlewania lub zastosowania przy użyciu opryskiwaczy ręcznych.

Środek jest szybko pobierany przez zielone części roślin i przemieszczany wraz z sokami, co powoduje, że szkodniki ssące giną nawet, jeśli nie zostały bezpośrednio opryskane.

Działa do 3 tygodni

Zastosowanie: bukszpany, draceny, kroton, bluszcz, begonie, modrzew, róże

Zwalcza: ćmę bukszpanową, tarczniki, wełnowce, miseczniki, ziemiórki, mszyce, ochojniki

Dawkowanie: zalecane opryskiwanie średniokropliste, 0,02 – 0,04 l/m².

Zawartość substancji czynnej: acetamipryd (insektycyd z grupy neonikotynoidów) - 5 g/l (0,5%).

Opakowanie: 100 ml

UWAGA! Środek przeznaczony dla użytkowników nieprofesjonalnych

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia i przestrzegaj zasad bezpiecznego stosowania produktu wskazanych na etykiecie.

SPRZEDAŻ TYLKO OSOBOM PEŁNOLETNIM!

Ćma bukszpanowa dotarła do Polski - to prawdziwa plaga, Pustoszy ogrodowe bukszpany, potrafi zniszczyć stare 30-to letnie okazy. Zwalczanie jest trudne.Gąsienice nie posiadają w Europie swoich naturalnych wrogów. Odnotowano już duże straty. Gąsienice zaczynają żerować od środka krzewu i roślina wygląda z zewnątrz ładnie.

BĄDŹMY CZUJNI !!! Gdy zauważymy bukszpan oblepiony pajęczynami i resztkami kokonów jest już za późno.

Co stosować? Opryski na krzewy środkiem Mospilan oraz Polysect. Lać obficie od dołu do góry. Spryskiwać również glebę pod krzewem. Zabieg powtarzać co 10-14 dni. Gąsienica posiada 3 do 4 pokoleń w ciągu sezonu. Nie dajmy zginąć naszym pięknym Bukszpanom, które są dużą ozdobą ogrodów.

Nabycia środków ochrony roślin mogą dokonywać jedynie osoby pełnoletnie i posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin (art. 25 ust.3 pkt 5 Dz.U. z 2020r. poz. 2097).

-
20,19 zł/szt. 20.19 PLN

Brak towaru

ilość

Opinie o produkcie (0)

Nie dodano jeszcze żadnych opinii. Dodaj opinię, aby ułatwić zakupy innym klientom.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl