Nożyce Akumulatorowe na wysięgniku w zestawie

1 799,00 zł/szt 1799.00 PLN

Brak towaru

ilość
0 (Ilość ocen: 0)

Lekkie, akumulatorowe nożyce do żywopłotów. Posiadają wysięgnik do cięcia wyższych żywopłotów i krzewów w ogrodzie. Listwa tnąca z jednostronnie szlifowanymi zębami w kształcie kropli, kąt nachylenia pracy regulowany stopniowo w zakresie od -45° do +90°, po dzielny wysięgnik ułatwia transport. Długość transportowa 115 cm, długość całkowita 210 cm.

Zestaw akumulatorem i ładowarką

 

  • Wysoka wydajność cięcia - Jednostronnie szlifowane zęby w kształcie kropli z dużym odstępem między zębami i zintegrowaną osłoną listwy tnącej pozwalają uzyskać dużą wydajność cięcia.
  • Intuicyjna obsługa - Nożyce HLA 56 są wyposażone w dźwignię blokady (pomarańczowa), przycisk ERGO (czarny) i włącznik (pomarańczowy dolny). Dźwignia blokująca resetuje się samoczynnie i zapobiega niezamierzonemu włączeniu urządzenia. Po naciśnięciu dźwigni ERGO i włącznika możliwa jest praca ciągła.
  • Przyciski regulujące kąt listwy tnącej - Za pomocą praktycznych przycisków można regulować kąt listwy w zakresie -45° do + 90° do cięcia wzdłużnego i poprzecznego, bez konieczności użycia narzędzi.
  • Dzielony uchwyt - Dzięki przełączce ze śrubą dociskową wysięgnik można w prosty sposób podzielić. Ułatwia to transport i przechowywanie.
  • Uchwyt obwiedniowy - Praktyczny uchwyt obwiedniowy umożliwia łatwe i precyzyjne prowadzenie urządzenia oraz swobodę ruchów również w węższych miejscach.
  • Ochrona listwy tnącej - Przykręcana, seryjnie montowana ochrona listwy tnącej ułatwia cięcie z poziomu ziemi lub wzdłuż murów i chroni listwę przed uszkodzeniami.
  • Uchwyt naścienny - Pojedyncze składowe nożyc można praktycznie przechowywać na dołączanym seryjnie uchwycie naściennym.

DANE TECHNICZNE

Poziom ciśnienia akustycznego 77 dB(A) 1)
Wartość drgań strona lewa / strona prawa 1,5/1,5 m/s² 2)
Poziom ciśnienia akustycznego 77 dB(A) 1)
Czas pracy z AK 20 do 100 min 3)
Poziom mocy akustycznej 88 dB(A) 1)
Czas pracy z AK 10 do 50 min 3)
Napięcie znamionowe 36 V
Ciężar 3,8 kg 4)
Maks. średnica cięcia 16 mm
Długość cięcia 45 cm
Odstępy pomiędzy zębami 30 mm
Długość całkowita 210 cm
Czas pracy z AK 30 do 120 min 3)
Pojemność skokowa 2800 U/Min (UM)

Opinie o produkcie (0)

Nie dodano jeszcze żadnych opinii. Dodaj opinię, aby ułatwić zakupy innym klientom.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl