MTD kosiarka spalinowa z napędem advance 53 spkv hw

Kosiarki spalinowe z napędem ADVANCE to modele wyższej klasy posiadające wszystkie możliwe cechy i zalety idealne do średnich i dużych terenów z krzewami, drzewami i pochyłościami o łącznej powierzchni od 1500 do 2000 m².

Solidny i trwały silnik Kawasaki FJ 180 V o pojemności 179 cm³ i mocny znamionowej 6,5KM oraz regulowany napęd tylnich wysokich kół umożliwiaja koszenie bez większego wysiłku. W modelu ADVANCE 53 SPKV HW prędkość napędu kosiarki może być dopasowywana do Twojego indywidualnego tempa zaraz po uruchomieniu silnika, przy użyciu zaawansowanej dźwigni regulacji prędkości znajdującej się na uchwycie w 4 poziomach z zakresu 2.8 do 4.5 km/h.

Narzędzie cechuje niezwykła funkcjonalność dzięki systemowi 4w1, który umożliwia koszenie z użyciem wyrzutu bocznego, wyrzutu tylnego, mulczowania czy zbierania trawy do załączonego 60 litrowego parcianego kosza z plastikową pokrywą i wskaźnikiem napełnienia.

53 SPKV HW umożliwia cięcie na szerokości 53 cm w sześciu poziomach wysokości w zakresie od 2,8 do 9,2 cm.

MTD ADVANCE to najlepszy wybór dla najbardziej wymagających użytkowników, stawiających na połączenie dużej mocy urządzenia i wszechstronnego zastosowania.

Kod produktu: ADVANCE 53 SPKV HW
2 339,00 zł/szt. 2339.00 PLN

Brak towaru

ilość

Dane techniczne

Silnik Kawasaki FJ 180 V / 179 cm³
Moc znamionowa 6,5 KM / 3,0 kW
Rozruch ręczny
Szerokość koszenia (cm) 53 cm
Wysokość koszenia (mm) 28-92 mm
Regulacja wysokości pracy 6 pozycji, centralna
Deflektor Tak, boczny i tylny
Kosz / pojemność / materiał 70 l / parciany z plastikową pokrywą i zintegrowaną wkładką dla efektywniejszego zbierania oraz wskaźnikiem napełnienia kosza
Zaślepka mieląca W zestawie
Koła (przód/tył) 200 mm / 280 mm
Napęd kół Tak, tylna oś
Prędkość napędu 4 biegi, 2.8-4.5 km/h
Łożyskowanie kół łożyska kulkowe
Rączka Rączka typu Opti, ergonomiczna, składana,z regulacją wysokości oraz miękkim uchwytem
Obudowa stalowa
Waga 44kg
Dodatkowe informacje 4w1 - wyrzut tylny + wyrzut boczny + zbieranie trawy do kosza + mulczowanie, wbudowana dysza ułatwiająca mycie obudowy
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
CA Raty
Sklep internetowy Shoper.pl