Kosiarka akumulatorowa COMBI 743 Q AE

0 (Ilość ocen: 0)

Usprawnij koszenie dzięki inteligentnemu, wytrzymałemu Combi 743. Wyposażony w akumulator ePower 440 - opracowany i przetestowany przez firmę STIGA we Włoszech - zapewnia bezprzewodowe, bezproblemowe i bezemisyjne cięcie. Dzięki 41-centymetrowemu metalowemu ostrzu będzie zapewniać ostre cięcie przez wiele, wiele lat. Oprócz szybkości i trwałości Combi 743 zapewnia większy wybór i wygodę. System koszenia 4 w 1 - mulczowanie, zbieranie, wyrzut boczny lub tylny, w zależności od pory roku oraz wybór pomiędzy sześcioma wysokościami koszenia. Zintegrowana klawiatura zapewnia kontrolę podczas pracy. Potrzebujesz mniej mocy lub mniej hałasu? Po prostu przełącz na tryb ekologiczny, a Twoja kosiarka będzie oszczędzać energię na dłużej. Aby zwiększyć komfort, Combi 743 jest wyposażony w regulowaną kierownicę (trzy kąty i dwie długości) oraz wytrzymały dolny metalowy wspornik zapewniający dodatkową wytrzymałość i trwałość. A jeśli chcesz pokonywać ścieżki, stopnie lub przeszkody, dostępny jest uchwyt do przenoszenia, który ułatwia manewrowanie i zapewnia ochronę przednią.

  • SYSTEM KOSZENIA 4W1
  • KORPUS ZE STALI GALWANIZOWANEJ
  • SILNIK BEZSZCZOTKOWY
  • AKUMULATOR 4.0 AH W ZESTAWIE
  • POJEDYNCZA ŁADOWARKA W ZESTAWIE
  • 60-LITROWY HYBRYDOWY KOSZ NA TRAWĘ
  • EXPERIENCE SERIA 700
  • REGULOWANA KIEROWNICA Z PANELEM STEROWANIA ZAPEWNIA SZYBKĄ KONTROLĘ PODCZAS PRACY

Napędzany akumulatorem ePower 440, 48 V 4 Ah mocy umożliwia koszenie 450 m2 w 22 minuty.

Wybierz, czy chcesz mulczować, zbierać czy wyładowywać z boku lub z tyłu. Dostosuj koszenie do warunków i pory roku.

Panel sterowania na kierownicy zapewnia dodatkową kontrolę. Sprawdź żywotność akumulatora podczas pracy. Jeśli potrzebujesz mniej energii i masz więcej czasu, przełącz się na tryb eco.

Duże, 41-centymetrowe urządzenie tnące jest wyposażone w zoptymalizowane ostrze, aby zmaksymalizować wydajność koszenia i zbierania, jednocześnie zmniejszając hałas.

Dzięki 60-litrowemu koszowi na trawę Combi 743 zapewnia dużo miejsca do koszenia większych ogrodów. Co oznacza mniej czasu spędzonego na opróżnianiu i więcej radości z pracy

Dla wyjątkowego komfortu ergonomiczny uchwyt można regulować w trzech pozycjach i na dwóch wysokościach.

2 650,00 zł/szt. 2650.00 PLN

Brak towaru

ilość

Opinie o produkcie (0)

Nie dodano jeszcze żadnych opinii. Dodaj opinię, aby ułatwić zakupy innym klientom.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl