Algofix Super 3,2 kg Chemia Basenowa NTCE

NTCE Chemia Basenowa Algofix Super 3,2 kg

Niepieniący się ciekły preparat o działaniu bakteriobójczym, drożdżakobójczym i glonobójczym. Produkt przeznaczony do dezynfekcji wody w basenach kąpielowych, fontannach jak i oczkach wodnych (niezarybionych). Skuteczny przeciwko bakteriom: Pseudomonas aeruginosa (pałeczka ropy błękitnej), Escherichia coli (pałeczka okrężnicy), Staphylococcus aureus (gronkowiec złocisty), enterococcus hirae (paciorkowiec kałowy).

Sposób użycia:

Produkt przeznaczony jest do dezynfekcji, a także usuwania i zapobiegania rozwojowi glonów w basenach kąpielowych wewnętrznych jak i zewnętrznych. Produkt dozować bezpośrednio do basenu wieczorem, po zakończeniu kąpieli bądź za pomocą automatycznych układów dozujących.

Zalecane dawki:

Produkt wykazuje działanie bakteriobójcze i drożdżakobójcze w stężeniu 0,006% (60g/1m3 wody), działanie glonobójcze w stężeniu 0,005% (50g/1m3 wody) w czasie kontaktu 72 godzin. Podczas gdy woda basenowa wykazuje tendencję do mętnienia, dawki preparatu należy zwiększyć o 50%. W przypadku dużej liczby kąpiących się, obfitych opadów lub wysokich temperatur należy zwiększyć dwukrotnie dawkę.

-
79,99 zł/szt. 79.99 PLN
ilość
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
CA Raty
Sklep internetowy Shoper.pl