AGRECOL odżywka storczyków ORCHID STRONG 32x30ml

Nawóz do storczyków - ORCHID STRONG

BOX 32 SZTUKI

Specjalna formuła pobudza, wzmacnia i przedłuża kwitnienie. Regularne stosowanie wpływa na dobrą kondycję systemu korzeniowego, zapewniając odpowiednią sprężystość liści oraz ich soczysto zielone wybarwienie. Profesjonalne, estetyczne i gotowe do użycia aplikatory ułatwiają stosowanie.

Przeznaczenie

Orchid Strong to specjalistyczny i wyjątkowo innowacyjny preparat przeznaczony do regeneracji wszystkich odmian storczyków.

Charakterystyka

wodny roztwór NPK, barwnik.

Sposób stosowania

1. Odłamać zakończenie aplikatora w miejscu nacięcia. 2. Umieścić końcówkę aplikatora w podłożu tak, aby preparat mógł swobodnie wypływać do podłoża. Aby upewnić się, że końcówka aplikatora w chwili umieszczania w podłożu nie uległa zatkaniu, zaleca się jednokrotne lekkie naciśnięcie aplikatora w celu jego udrożnienia. 3. Aplikator opróżni się samoczynnie. Po opróżnieniu aplikator usuwamy z podłoża. Przy odpowiednim podlewaniu roztwór, który przedostał się do podłoża będzie nieprzerwanie działał na rośliny do 4 tygodni. Skuteczność odżywki nie jest zależna od czasu samoczynnego opróżnienia aplikatora.

-
69,99 zł/szt. 69.99 PLN
ilość
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
CA Raty
Sklep internetowy Shoper.pl