ACTELLIC 500 EC Środek Owadobójczy Szkodnik 200 ml

0 (Ilość ocen: 0)

ACTELLIC 500 EC zwalcza szkodniki 200 ml

Jest to środek owadobójczy, który ma postać koncentratu do sporządzania emulsji wodnej. Środek ma działanie kontaktowe, żołądkowe oraz gazowe. Przeznaczony jest do dezynsekcji pustych pomieszczeń magazynowych jak i nasion siewnych oraz przeznaczonych do konsumpcji.

Stosowanie:

Dezynsekcja pustych pomieszczeń:

  • Opryskiwać za pomocą opryskiwaczy lub zamgławiaczy automatycznych, które nie wymagają obecności operatora podczas zabiegu.

Zalecana dawka:

Dla jednorazowego zastosowania: 1 litr środka uzupełniony do 10 l wodą na 1000 m2 powierzchni ścian, podłóg i sufitów.

Maksymalna dawka dla jednorazowego zastosowania: 1 litr środka uzupełniony do 10 l wodą na 1000 m2 powierzchni ścian, podłóg i sufitów.

Po zabiegu pomieszczenie pozostawić zamknięte możliwie jak najdłużej, co najmniej 4 godziny.

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia i przestrzegaj zasad bezpiecznego stosowania produktu wskazanych na etykiecie.

Nabycia środków ochrony roślin mogą dokonywać jedynie osoby pełnoletnie i posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin (art. 25 ust.3 pkt 5 Dz.U. z 2020r. poz. 2097).

-
71,02 zł/szt. 71.02 PLN

Brak towaru

ilość

Opinie o produkcie (0)

Nie dodano jeszcze żadnych opinii. Dodaj opinię, aby ułatwić zakupy innym klientom.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl